Muzikinis judesio spektaklis „Op!”

Vaikams nuo 1,5 m. amžiaus

Režisierė: Eglė Kižaitė
Scenografė: Justė Kondratė
Šviesų dailininkai: Glow Factory
Kompozitorius: Pijus Narijauskas
Vaidina: Severina Špakovska ir Pijus Narijauskas
Trukmė: 25 min + 15 min žaidimas spektaklio erdvėje.
Bilieto kaina: 7 Eur, bilietas reikalingas ir patiems mažiausiems žiūrovams.

Saulę, Mėnulį ir žvaigždes žmogus pradėjo stebėti nuo savo egzistavimo pradžios. Jungė juos į sistemas, galvojo pavadinimus, grožėjosi. Tai rodo nepaprastą žmogaus sumanumą ir kūrybiškumą. Lygiai tokie pat smalsūs, kūrybiški ir ieškantys naujovių yra mūsų vaikai. Jie vieną dieną pramerkia savo klausiančias akis ir tuoj pat nori žinoti viską, kas juos supa ir kodėl.

Skleistis fantazijai žiūrovams padės smalsusis vaikas vieną vakarą netikėtai sutikęs nakties dangaus kūnus valdančią mistinę būtybę. Teatro erdvė šiame spektaklyje prisodrinta garsų ir estetiškos vizualikos. Visa tai, kas prikausto mažiausiųjų dėmesį ir sužadina smalsumo pojūčius. Spektaklio metu per judesį, šviesas bei muziką žiūrovai sužinos, kas yra auštai virš mūsų.

Muzikinis judesio spektaklis „Tuku tuku”

Vaikams nuo 2 m. amžiaus

Režisierė: Ieva Jackevičiūtė
Kūrėjai ir atlikėjai: Saulė Sakalauskaitė, Greta Šepliakovaitė, Marius Gotbergas, Raimondas Klezys
Spektaklio koprodiuseris: Lietuvos muzikos ir teatro akademija
Trukmė: 30 min + 15 min žaidimas spektaklio erdvėje.
Durys atidaromos likus 20 min. iki spektaklio pradžios.
Bilieto kaina: 8 Eur, bilietas reikalingas ir patiems mažiausiems žiūrovams.
Spektaklis yra universalus, kiekviena amžiaus grupė jį patiria vis kitaip. Mes rekomenduojame jį nuo 2 metų.

Kartais stebuklas tiesiog ima ir nutinka. Užtenka atverti kuprinę! Taip – spalvotą kuprinę iš kurios, lyg iš stebuklų skrynios, sklinda negirdėti garsai ir atsiranda dar nepažinti daiktai. Stebėdami muzikinę kelionę vaikai išgirs grojančius vamzdžius, ukulėlę, kastanjetes, vėjo vamzdį, lūpines armonikėles, barškančius kiaušinius, afrikietišką būgną ir daugybę kitų skambių įdomybių.

Šiame muzikiniame judesio spektaklyje gausu žaidimų. Scenoje kūrėjų komada veikia be žodžių. Aktoriai vieni kitiems gyvai akomponuoja muzikos instrumentais, kūno perkusija bei vokalu. Žiūrovai kviečiami patirti emocijas būtent per vaizdą bei garsą. Per judesį aktyvinamas vaiko vystymasis, skatinamas pažinimas ir spartinama jo raida. O matant scenoje linksmai grojantį ir šokantį keliautoją ir pačiam norisi judėti.

Spektaklis „Upė”

0-3 m. vaikams
Režisierė: Ieva Jackevičiūtė
Aktoriai-šokėjai: Raimondas Klezys ir Marius Gotbergas
Scenografė: Justė Kondratė
Prodiuseris: Teatras „Pradžia“
Spektaklio trukmė: 25 min.
Bilieto kaina: 7 Eur, bilietas reikalingas ir tėvams, ir patiems mažiausiems žiūrovams.
Bilietai negrąžinami ir nekeičiami.

Vanduo – viena iš keturių, žemę valdančių stichijų. Įvairių pasaulio tautų mitologijose vanduo simbolizuoja gyvybę ir yra visko pradžia. Naujausias teatro vaikams „Pradžia“ judesio spektaklis „Upė“ skirtas patiems mažiausiems, 0-3 metų vaikams. Klasikinės muzikos garsai, minkštos scenografijos detalės panardins mažuosius žiūrovus į fantazijos vandenynus, vandens impulsų atplukdytas mistines erdves, istorijas, o tuo pačiu – ugdys vaikų jusles ir pojūčius.