Tarp debesų

„Tarp debesų“ – tai aktorės, režisierės Gintarės Latvėnaitės sukurta ir atliekama teatro edukacijos programa skirta patiems mažiausiems. Kai užsiėmimai vykdavo gyvai, teatre, programą taikėme 5-24 mėn. kūdikiams. „Tai tarsi kūrybinės dirbtuvės, kurių metu žaidžiame sensorinius žaidimus, per judesį ir ritmą ugdome vaikų regą, klausą ir pojūtį. Daug dėmesio užsiėmimuose skiriama muzikai, gyvam jos atlikimui, klausymui ir pajautimui.“ – teigia kūrėja. Užsiėmimų metu scenos šviesose sekamos pasakos ir teatrališkos rimuotės – tikras poilsis mamoms ar tėčiams nuo namų rutinos ir puiki medžiaga tolimesniems lavinamiesiems žaidimams su vaiku.

KĄ SIŪLOME PER KARANTINĄ?

Teatrui užsidarius dėl karantino, paruošėme nuotolinę edukacinę programą 2-5 m. vaikams ir jų tėveliams. Kartą per savaitę paštu gaunate beveik pusvalandžio trukmės vaizdo įrašą, kupiną dainelių, pirštų žaidimų ir pasakų.  Užsiėmimo tempas padiktuotas kūrėjos asmeninės motiniškos patirties – balansas, tarp pasyvaus mėgavimosi teatru ir artimo kontakto su savo vaiku. Užsiėmimai paruošti taip, kad vyresni vaikai galės dalyvauti patys, o patys jauniausi irgi galės įsitraukti tėvelių padedami.

KAS VEDA EDUKACIJAS?

Gintarė Latvėnaitė yra trijų vaikų mama, Vilniaus valstybinio mažojo teatro aktorė, sukūrusi dešimtis vaidmenų, už kuriuos buvo nominuota „Auksinio scenos kryžiaus“ apdovanojimuose. Ji taip pat režisavo spektaklį vaikams „Mano batai buvo du“ (VVMT) ir spektaklį kūdikiams „Manuliukai“ (VVMT). Gintarė daug metų dirbo teatro mokytoja su įvairaus amžiaus vaikais, aktyviai domisi vaikų psichologine raida ir teatro priemonių poveikiu kūdikių vystymuisi.

KAIP VISKAS VEIKIA?

Įsigijus abonementą, visą mėnesį kiekvieną trečiadienio rytą elektroniniu paštu gausite nuorodą į vaizdo įrašą. Tas įrašas bus aktyvus visą savaitę, todėl galėsite žiūrėti jį jums patogiu metu, kiek tik norite kartų. Atėjus trečiadieniui, senoji nuoroda išjungiama ir atsiunčiame naują.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *