Būreliai vaikams

Vienkartiniai bilietai į laisvas šios savaitės vietas: http://bit.ly/menopazinimas

Meno pažinimas (6 mėn.-3 m. vaikams) 

TREČIADIENIAIS, KETVIRTADIENIAIS ir PENKTADIENIAIS 10:00 ir 11:30

Bilietas kartui – 12 Eur, 4 kartų abonementas – 36 Eur.

Profesionalūs aktoriai, šokėjai ir teatro pedagogai Ieva Jackevičiūtė ir Raimondas Kleizys, naudodami teatrines ir muzikos priemones, supažindina šeimas su įvariomis meno formomis. Teatro priemonės ugdo vaiką, skatina jo fizinę, emocinę, socialinę raidą, kūrybiškumą, ritmo pojūtį ir klausą. Kiekvienas susitikimas prasideda trumpu aktoriaus spektakliu, o paskui – vaidina, imrovizuoja, šoka ir muzikuoja visi. Užsiėmimų metu tėvai ir vaikai mokosi žaisti kartu, pažinti, bendrauti, suprasti teatrą.

Meno pažinimą veda edukologai, aktoriai, šokėjai Ieva Jackevičiūtė ir Raimondas Klezys.


Choras 

TREČIADIENIAIS
18:30 – 19:30 suaugusieji

Mėnesio kaina: 28 Eur/mėn.

Chorą veda Kasparas Kerbedis


Teatras (6-12 m. vaikams) (GRUPĖ PILNA, NAUJŲ NARIŲ NEPRIIMAME)

ANTRADIENIAIS

18:00 – 19:00 6-12 m. vaikai

Mėnesio kaina: 35 Eur

Teatro užsiėmimus veda Žilvinas Beniušis, teatro pedagogas, profesionalus klounas (!):

„Pirmaisiais užsiėmimais žaidžiant susipažinimo žaidimus bei atliekant komandos formavimo ir kūrybines užduotis mokysimės scenoje jaustis laisvai. Iš tikrųjų girdėti ir matyti. Dėmesį sutelkti į tikslą ir jį gebėti įvardinti.

Toliau aiškinsimės kas yra įvykis, kursime teatrinius etiudus, kuriuose sieksime jį aiškiai pavaizduoti bei suprasti įvykį sukėlusias priežastis ir po to ėjusias pasekmes. Taip pat kalbėsime, apie tai kada mūsų gyvenime keičiasi nuotaika, kokios to priežastys.

Įpusėję mūsų užsiėmimus gilinsimės į skirtingų personažų iš pasakų ir kitų kūrinių nuotaikų seką, sieksime panaudoti fantastinius elementus ir garsinį apipavidalinimą.

Likusį laiką skirsime vaidybinių situacijų, etiudų kūrimui, kuriuose sieksime suvaidinti personažą išplėtojant detalesnę fizinių veiksmų, kalbėjimo (intonavimo) eigą siekiant personažo tikslo. Gebėsime parodyti kaip keičiasi kelių personažų nuotaikos vienoje scenoje. Taip pat įtrauksime ir dekoracijų detales į vaidinimus.“