Nori kurti vaikams?

Teatras vaikams „Pradžia“ – vienija įvairias menines iniciatyvas, kuriančias vaikams. Mes veikiame kaip menų centras ir suteikiame infrastruktūrą kuriantiems. Galimi skirtingi bendradarbiavimo modeliai:

PRODIUSAVIMAS IR VADYBA. Šis modelis tinka iniciatyvoms, kurios neturi savo biudžeto ir vadybos. Tokiu atveju, galite kreiptis į mus, pristatyti savo idėją ir, jeigu mes ją atrenkame, suteikiame sąlygas kurti, užsiimame visa pastatymo vadyba, surandame reikiamus partnerius, finansuojame pastatymą ir spektaklių atlikimus. Įtraukiame darbą į repertuarą. Spektaklio teisės priklauso „Pradžiai“.

REZIDENCIJA. Tinka jau egzistuojantiems teatrams, trupėms ar kūrybinėms komandoms, kurios ieško „namų“. „Pradžia“ nedalyvauja spektaklių kūrybiniame ir pastatymo procese, bet sukurtus darbus įtraukia į repertuarą ir viešina, pardavinėja bilietus, prižiūri rekvizitą ir kostiumus. Rezidentui nereikia nuomotis salės spektaklio parodymams, organizuoti aptarnaujančių darbuotojų ir pan. Spektaklio teisės priklauso rezidentams. Rezidentas gauna 7% nuo spektaklio pajamų.

SALĖS NUOMA. Tinka trupėms ar organizacijoms, kurios ieško galimybių pristatyti savo darbus žiūrovams. Salė nuomojama nuo 14 val. iki 22 val. komerciniams renginiams. Per tą laiką organizatorius turi ir suruošti salę ir sceną savo renginiui, ir sutvarkyti. Viso pusdienio kaina – 100 Eur. Šios sąlygos yra taikomos tik vaikams skirtų renginių organizatoriams. Dėl filmavimų, dirbtuvių, įmonių it kt. renginių, reikia kreiptis individualiai.